Archive for the ‘Blogas’ Category

 • Kerastase plaukų kosmetika

  Date: 2017.03.30 | Category: Blogas, Makiažo Patarimai, Mano diena | Response: 0

  kerastase banner-745x180

  Labas rytas mielosios. Atėjus pavasariui, susirūpiname savo plaukais. Noriu jums papasakoti apie nuostabią plaukų kosmetika Kerastase.

  Atėjus pavasariui sniegą keičia ne tik žaliuojantys medžiai ir saulė, bet ir lietus, dėl kurio plaukai greičiau pučiasi, šiaušiasi ir garbanojasi. O juk taip norisi išlaikyti plaukus glotnius. Kad su šia problema susidoroti būtų paprasčiau į pagalbą ateina Kerastase Discipline glotninančios plaukų priežiūros priemonės 👸
  🌷 Šios priemonės neleidžia plaukui pūstis ir elektrintis
  🌷 Tuo pačiu lygina ir suteikia glotnumo
  Pamirškite apie nepaklusnius plaukus!

  Nuo 1964 Kerastase kompanija kuria naujos kartos plaukų priežiūros priemones, naudodama pažangiausias formules. Siekdama puoselėti natūralų plaukų grožį, Kerastase remiasi 4 pagrindinėmis vertybėmis: kokybe, vertinimu, individualumu ir grožiu.

  Nuo pat susikūrimo, La Recherche Avancée L’Oréal naudoja pažangiausias plaukų kosmetikos kūrimo technologijas. Kerastase produktai yra novatoriški, unikalios formulės ir skirti tiek moterims, tiek vyrams stiprinti natūralų jų plaukų grožį.

  Mes visi esame unikalūs ir kiekvienas plaukų tipas turi savo subtilybių. Todėl Kerastase sukūrė individualių poreikių plaukų priežiūros priemonių kolekciją, kad patenkintų skirtingų plaukų norus. Visi Kerastase produktai sukurti ne tik išsaugoti ir puoselėti natūralų plaukų grožį, bet kartu jiems suteikti nepakartojamą jausmą.

  Tad leiskite savo plaukams panirti į Kerastase priemonių pasaulį, kupiną naujovių, išskirtinumo ir elegancijos. Išbandykite šampūnus, plaukų kaukes, puoselėjimo priemones ir suteikite savo plaukams tikrą palaimą!

 • Koks makiažas išryškintų tavo akių spalvą

  Date: 2017.03.28 | Category: Blogas, Makiažo Patarimai, Mano diena | Response: 0

  akys-60849951

  Mėlynos akys

  Mėlyna – populiariausia akių spalva. Norėdamos ją paryškinti, rinkitės priešingos spalvos šešėlius, tiks šilti atspalviai: rudas, žemės, auksinis. Nepamirškite ir mėlynųjų slyvų atspalvio (sweet plum), kuris yra nei per šiltas, nei per šaltas. Tokios spalvos šešėliais patepus kampinę voko dalį išryškės akių mėlynumas. Nevenkite ir elegantiško, gilaus, bet švelnaus baklažanų atspalvio. Akių šešėlių netepkite per visą voką, nes akys atrodys it pavargusios. Šešėlius reikia naudoti atsakingai ir tik tam tikroje vietoje, kad mirktelėjus ar pažvelgus į šoną būtų matomas kontrastas tarp jūsų mėlynos akių spalvos ir pasirinktos priešingos šešėlių spalvos. Tuomet jūsų žvilgsnis tikrai kerės. Mėlynų akių savininkėms siūlau rinktis ne mėlynų atspalvių blakstienų tušus, tokie slopins natūralią akių spalvą. Jei blakstienos šviesesnės, jas ryškinkite intensyviu rudu (deep brown) tušu. Ši spalva minkština žvilgsnį, suteikia jam gilumo, elegantiškumo. Tačiau jei jus puošia natūralios juodos blakstienos, rudas tušas atrodys per šviesiai, tad rinkitės juodą. Mėlynakėms labiausiai tinka šilta lūpų spalva. Kuo švelnesnis atspalvis pasirenkamas, tuo labiau akcentuojamas mėlynų akių gilumas. Svarbu, kad lūpos ir skruostai būtų kontrastingų atspalvių. Jei lūpos šiltos spalvos, skruostai turi būti paryškinti šaltesnio atspalvio skaistalais. Jų intensyvumas pasirenkamas pagal norimą makiažą – vakariniam reikia intensyvesnio paryškino, dieniniam – kur kas ramesnio.

  zalios_akys

  Žalios akys

  Žalios akys – vienos rečiausių. Dažnai jų savininkės didžiuojasi šviesia oda, raudonais plaukais ir strazdanomis (neslėpkite jų!). Priešingi žaliai yra šilti atspalviai, kurie paryškina ir odos blyškumą, todėl norėdamos pabrėžti žalias akis, juos ir rinkitės. Tiks ir baklažanų spalva. O perbraukimas ties akiduobe šiltos persiko spalvos šešėliais suteiks akims drėgnumo įspūdį, paryškins gražią odą. Žalias akis labiausiai paryškina kontrastingos spalvos tušas, pavyzdžiui, violetinis. Šios spalvos nereikia vengti, ypatingai vasarą. Jei norite ryškaus vakarinio makiažo, lūpoms rinkitės šaltą spalvą, ji paryškins idealią odos būklę. Bet… Jei oda ar dantys nėra idealios būklės, rinkitės švelnesnį atspalvį, nes būtent tamsi, intensyvi spalva išryškina dantų spalvą, kartu ir netobulumus.

  rudos-akys

  Rudos akys

  Rudos akys būdingos Pietų kraštų gyventojams. Dažnai jų savininkai išsiskiria ir tamsesne oda. Tiesa, egzistuoja ir vadinamasis snieguolės tipažas – rudos akys ir labai šviesi oda. Įdegusios odos, tamsių plaukų moteris rudų akių paryškinimui gali naudoti priešingus šiai spalvai – šaltus – atspalvius. Rudas akis paryškina ir žydrai mėlyni, net ir blizgantys šešėliai, kurie išryškina kontrastą ir pabrėžia žvilgsnio gilumą. Tačiau dienos metu nereikėtų rinktis labai aktyvių spalvų, jos labiau tinka vakarui. Jei norisi ryškumo dieną, naudokite mėlynų slyvų spalvos (plum) skystą akių pieštuką. Visą voką padenkite kreminiais matinio efekto šešėliais, sulyginkite ir prie pat blakstienų skystu akių pieštuku brėžkite liniją. Tokiu būdu puikiai paryškinsite akių rudumą. Rudaakėms tinka violetinis akių tušas. Tačiau jei naudojate akių pieštuką, pakaks tik jo. Arba naudokite tik tušą, reikėtų vengti per daug elementų vienu metu. Kalbant apie lūpas, rekomenduočiau rinktis kūno spalvos (nude) atspalvio lūpų dažus arba blizgius. Tačiau nepadarykite lūpų baltų it kreida! Darydamosis makiažą lengvai užtepkite pudros ir ant jų, o ant viršaus brūkštelėkite gelio konsistencijos lūpų blizgiu, pavyzdžiui, švelniai rožinės spalvos. Puiki lūpų spalva užtikrintai išliks ilgą laiką! Ta pati taisyklė galioja ir skruostams. Jei skruostai išmėtyti kapiliarais, matosi kraujagyslės, venkite šaltų atspalvių. Kur kas geriau tiks persikų spalva, skaistus raudonumas.

  akys

  Pilkos akys

  Sakoma, kad pilkos akys parodo griežtą žmogaus būdą. Ši spalva turi labai daug atspalvių: gali būti giliai pilkos, šviesios, beveik į baltumą ar tamsiai pilkos. Pilkaakiai veria aštriu žvilgsniu, jis tarsi persmeigia, todėl siūlau suminkštinti įvaizdį. Galimi du variantai – rinktis ryškias ir sodrias spalvas arba švelniai dūmines, pilkas spalvas (smoke). Nebijokite akių makiažo derinti ir prie drabužių. Jei rengsitės mėlynos spalvos suknelę, jūsų įvaizdžiui tikrai nepakenks mėlynais šešėliais paryškintos pilkos akys. Blakstienų tušas turėtų būti tamsesnis. Eksperimentuokite, galbūt kur kas geriau už jį, jūsų pilkas akis paryškintų kontūro pabrėžimas mėlynu akių pieštuku. Žaiskite lūpų spalvomis. Kadangi pilka spalva nėra ekspresyvi, lūpas galite ryškinti ir sodresniais atspalviais. Jos gali būti ryškios, bet ne rėksmingai rėžiančios akį. Tačiau jei jūsų akių makiažas intensyvus, lūpoms rinkitės švelnesnius atspalvius.

  Ačiū, kad skaitėte

  Beauty World.

 • 7 GROŽIO PATARIMAI IŠ ŠIŲ METŲ „VICTORIA SECRET” ANGELŲ LŪPŲ

  Date: 2017.03.21 | Category: BLOGAS, Blogas, Makiažo Patarimai, Mano diena | Response: 0

  „Victoria Secret” modelių grožis tiesiog pakeri. Daugelis teigia, jog tai lemia geri merginų genai, tačiau tik užkulisiuose su modeliais dirbantys grožio specialistai žino tikrąsias jų žavesio paslaptis.

  victoria-secret-sou-69539512

  1. Tamsesnio atspalvio bronzatas ar maskuojamoji pudra suteikia veidui natūralų žvilgantį atspalvį

  Victoria Secret šou makiažo specialistas Dick Page teigia, jog prieš pasirodymą modelių veidą dažniausiai padengia bronzatu, kuris suteikia veidui ypatingą blizgesį. Makiažo specialistas pabrėžė, jog nori, kad modeliai ant scenos atrodytų žvalūs, energingi ir lyg ką tik grįžę iš atostogų. Todėl bronzatas, suteikiantis neseniai grįžau iš atostogų žvilgesį – tiesiog būtinas.

  victoria-secret-sou-69539724

  2. Visada po ranka turėk birios pudros

  Ypač, kai ruošiesi pozuoti selfiui! Šou žvaigždutė Candice Swanepoel užkulisiuose prisipažino, jog nuo veido blizgesio gelbėjasi biria pudra, kuria užmaskuoja nuo prakaito atsiradusį ne itin estetiškai atrodantį blizgesį. Be to, fotografijose toks švytėjimas atrodo dar ryškesnis, todėl biri pudra – būtinas kiekvienos merginos grožio priemonė.

  victoria-secret-sou-69539806

  3. Nepersikepink saulėje

  Nors esi jauna, žinok, jog kepinimasis saulėje ar po soliariumų lempomis ypatingai sendina odą. Tam pritaria ir garsusis modelis Alessandra Ambrosio, kuri atidžiai saugo savo veidą nuo saulės spindulių ir kiek įmanoma mažiau deginasi.

  4. Išmesk iš savo mitybos raciono gazuotus gėrimus

  Pagrindinis gražios figūros bei veido odos priešas – saldūs, gazuoti gėrimai. Šou angeliukai mėnesį prieš pasirodymą atsisako įvairiausių skanumynų ir pusfabrikačių, o gazuotus gėrimus visai yra išbraukia iš savo mitybos.

  victoria-secret-sou-69539458

  5. Paplūdimio bangelės – nebūtinai paplūdimio oro sukeltas efektas

  Angeliukai visą pasaulį žavi savo dailiomis, stambiomis garbanomis. Victoria Secret plaukų stilistas Sara Potempa puikiai žino, kaip modelių plaukus paversti nuostabiomis bangelėmis. Jis naudoja specialų Beachwaver prietaisą, su kuriuo banguoja plaukus, prieš tai suskirstęs juos į smulkias sruogeles. Tiesa, palukų stilistas nerekomenduoja plaukus tiesinti nuo pat šaknų – tik plaukų galiukus. Ir, žinoma, reikia nepamiršti sutvirtinti šukuosenos plaukų laku.

  victoria-secret-sou-69539580

  6. Būtina makiažo dieta ir veido valymas!

  Angeliukė Adriana Lima teigia, jog būtinos yra dienos, kuomet ant veido nėra nė lašelio makiažo. Be to, angeliukės reguliariai atlieka veido valymus. Būtent todėl jų oda tokia spindinti ir lygi. Kai angeliukės nedirba, jos stengiasi ilsinti odą nuo kosmetinių priemonių

  victoria-secret-sou-69539544

  7. Tobuliausias lūpdažis – rausvai violetinės spalvos

  Tam, kad suteiktų lūpoms natūralų atspalvį, bet kartu ir paryškintų lūpas, šou makiažo specialistai naudoja lūpų dažų spalvą, kuri yra rausvai violetinė (mauve). Pasižvalgyk po mūsų parduotuves tokio atspalvio ir tu!

Naujausi įrašai

Naujausi komentarai

  Archyvai

  Kategorijos

  Metainformacija

  Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
  Eiti prie įrankių juostos