• 7 GROŽIO PATARIMAI IŠ ŠIŲ METŲ „VICTORIA SECRET” ANGELŲ LŪPŲ

  Date: 2017.03.21 | Category: BLOGAS, Blogas, Makiažo Patarimai, Mano diena | Tags:

  „Victoria Secret” modelių grožis tiesiog pakeri. Daugelis teigia, jog tai lemia geri merginų genai, tačiau tik užkulisiuose su modeliais dirbantys grožio specialistai žino tikrąsias jų žavesio paslaptis.

  victoria-secret-sou-69539512

  1. Tamsesnio atspalvio bronzatas ar maskuojamoji pudra suteikia veidui natūralų žvilgantį atspalvį

  Victoria Secret šou makiažo specialistas Dick Page teigia, jog prieš pasirodymą modelių veidą dažniausiai padengia bronzatu, kuris suteikia veidui ypatingą blizgesį. Makiažo specialistas pabrėžė, jog nori, kad modeliai ant scenos atrodytų žvalūs, energingi ir lyg ką tik grįžę iš atostogų. Todėl bronzatas, suteikiantis neseniai grįžau iš atostogų žvilgesį – tiesiog būtinas.

  victoria-secret-sou-69539724

  2. Visada po ranka turėk birios pudros

  Ypač, kai ruošiesi pozuoti selfiui! Šou žvaigždutė Candice Swanepoel užkulisiuose prisipažino, jog nuo veido blizgesio gelbėjasi biria pudra, kuria užmaskuoja nuo prakaito atsiradusį ne itin estetiškai atrodantį blizgesį. Be to, fotografijose toks švytėjimas atrodo dar ryškesnis, todėl biri pudra – būtinas kiekvienos merginos grožio priemonė.

  victoria-secret-sou-69539806

  3. Nepersikepink saulėje

  Nors esi jauna, žinok, jog kepinimasis saulėje ar po soliariumų lempomis ypatingai sendina odą. Tam pritaria ir garsusis modelis Alessandra Ambrosio, kuri atidžiai saugo savo veidą nuo saulės spindulių ir kiek įmanoma mažiau deginasi.

  4. Išmesk iš savo mitybos raciono gazuotus gėrimus

  Pagrindinis gražios figūros bei veido odos priešas – saldūs, gazuoti gėrimai. Šou angeliukai mėnesį prieš pasirodymą atsisako įvairiausių skanumynų ir pusfabrikačių, o gazuotus gėrimus visai yra išbraukia iš savo mitybos.

  victoria-secret-sou-69539458

  5. Paplūdimio bangelės – nebūtinai paplūdimio oro sukeltas efektas

  Angeliukai visą pasaulį žavi savo dailiomis, stambiomis garbanomis. Victoria Secret plaukų stilistas Sara Potempa puikiai žino, kaip modelių plaukus paversti nuostabiomis bangelėmis. Jis naudoja specialų Beachwaver prietaisą, su kuriuo banguoja plaukus, prieš tai suskirstęs juos į smulkias sruogeles. Tiesa, palukų stilistas nerekomenduoja plaukus tiesinti nuo pat šaknų – tik plaukų galiukus. Ir, žinoma, reikia nepamiršti sutvirtinti šukuosenos plaukų laku.

  victoria-secret-sou-69539580

  6. Būtina makiažo dieta ir veido valymas!

  Angeliukė Adriana Lima teigia, jog būtinos yra dienos, kuomet ant veido nėra nė lašelio makiažo. Be to, angeliukės reguliariai atlieka veido valymus. Būtent todėl jų oda tokia spindinti ir lygi. Kai angeliukės nedirba, jos stengiasi ilsinti odą nuo kosmetinių priemonių

  victoria-secret-sou-69539544

  7. Tobuliausias lūpdažis – rausvai violetinės spalvos

  Tam, kad suteiktų lūpoms natūralų atspalvį, bet kartu ir paryškintų lūpas, šou makiažo specialistai naudoja lūpų dažų spalvą, kuri yra rausvai violetinė (mauve). Pasižvalgyk po mūsų parduotuves tokio atspalvio ir tu!