• Nesudėtingi makiažo patarimai, kuriuos REIKIA ŽINOTI

  Date: 2017.01.12 | Category: Makiažo Patarimai | Tags:

  9

  Patarimai naudojant skystą makiažo pagrindą 

  Naudokite skystą pagrindą, nes tai pagrindinė makiažo dalis. Svarbu suplakti buteliuko turinį, jį papurtant, kad sumaišytumėte visus pigmentus ir gautumėte vienodą atspalvį. Jeigu nusprendėte naudoti makiažo įrankius, įsitikinkite, kad įsigijote pagrindo teptuką, kuris turi pusantro colio plačius šerius. Tai viena iš paslapčių garantuojančių jūsų makiažo pagrindo sėkmę. Užbaigiant naudokite truputėlį veido pudros, kad sutvirtintas pagrindas ilgiau išsilaikytų.

  Patarimai naudojant bronzatą 

  Sumaišykite mažytį kiekį skysto bronzanto kartu su jūsų įprastiniu, turinčiu atspalvį drėkinamuoju kremu. Tokiu būdu oda taps švytinti, nepamirškite išryškinti skruostų.

  Šiam tikslui pasiekti, kaip tik tiks bronzantas pudros pavidalu. Juo papudruokite smakrą, skruostus ir kaktą. Sukursite nepakartojamą įdegį, įvaldžiusios šias makiažo paslaptis.

  Patarimai daudojant akių šešėlius 

  Pasinaudokite žvilgsnius traukiančio akių makiažo paslaptimi: užtepkite mažytį taškelį blizgučio virš akių šešėlių, tiesiai akių vokų viduryje. Paeksperimentuokite su šiuo grožio patarimu, kad pamatytumėte ar jis jus apdovanos begale besižavinčių žvilgsnių.

  Patarimai naudojant akių kontūro pieštuką

  Rekomenduoja naudoti skystą akių kontūro pieštuką, nes tokiu būdu be jokių sunkumų užpildysite erdvę tarp blakstienų. Tobulai pabaigai, karūnuokite akių makiažą blakstienų tušu.

  Patarimai lūpų makiažo atlikimui

  Mėgstamiausio lūpų dažų atspalvio paieška parduotuvėje yra viena iš svarbiausių gražuolių pareigų.Tačiau, jeigu jūs tiesiog negalite surasti savo spalvos, pasinaudokite kita išeitimi.  Jūs galite lengvai išgauti nuostabią spalvą, nudodamos tamsias, ryškias arba kitas lūpų dažų spalvas kartu su kūno spalvos lūpdažiu. Sumaišykite spalvas ant savo rankos, kad pamatytumėte šių eksperimentų rezultatą. Tada, jeigu jūs esate patenkinta gautu grožio mišinio rezultatu, užtepkite jums mielą atspalvį ant savo lūpų.