• KAIP NUVALYTI ILGAI IŠLIEKANTĮ AKIŲ MAKIAŽĄ

  Date: 2017.01.10 | Category: Makiažo Patarimai | Tags:

  Džiugu, kai akių makiažo priemonės gerai laikosi, nenubyra, nenubėga ir leidžia tau nepriekaištingai atrodyti visą dieną, tačiau vakare laukia tikras iššūkis – kaip jas nuvalyti, nepakenkiant jautriai odai aplink akis? fotolia-120353264-subscription-xxl-73399230

  Naudok veido servetėles

  Jeigu naudojai itin ilgai išliekančias ir sunkiai nuvalomas makiažo priemones, vakare pirmiausia akis ir veidą nuvalyk specialiomis tam skirtomis servetėlėmis – netempk odos, nesistenk kuo efektyviau pašalinti kosmetikos, tiesiog švelniai valyk, kad veidas būtų šiek tiek švaresnis prieš imantis kitų makiažo valymo priemonių.

  Kokybiškas akių makiažo valiklis

  Nepagailėk pinigų kokybiškoms makiažo valymo priemonėms. Suvilgyk nedidelį vatos gumulėlį valikliu, tiesiog uždėk vatą ant akių zonos ir palauk maždaug pusę minutės. Tai padės ištirpinti akių dažus, kurių nepašalino veido servetėlės. Tuomet švelniai valyk akis tol, kol vatos gumulėliai bus švarūs. Paskui jau galima pereiti prie įprasto odos priežiūros ritualo.

  Vietoj servetėlių- vatos pagaliukai

  Jeigu tavo akių oda labai jautri, o blakstienų tušas nenori taip lengvai pasiduoti, vietoj vatos gumulėlio ar servetėlių naudok vatos pagaliukus. Sudrėkink juos akių makiažo valymui skirta priemone ir švelniai brauk per blakstienas tiek iš viršutinės, tiek iš apatinės blakstienų pusės. Tokiu būdu pašalinsi dalį blakstienų tušo neliesdama jautrios paakių odos.

  Venk veido prausiklio

  Veido prausiklis skirtas tavo veidui, bet ne akims. Muilingas prausiklis aplink akių zoną gali sukelti rimtą sudirgimą, todėl akių makiažo valymui geriausia rinktis specialiai tam sukurtas priemones.

  Nepamiršk palepinti akių

  Įveikti ilgai išliekantį makiažą nesudirginant jautrios akių odos nėra paprasta, todėl bent kartą ar du per savaitę palepink savo paakių odą, naudodama specialiai šiai sričiai skirtas kaukes, kurios tonizuoja, drėkina bei gaivina. Jeigu tokios kaukės neturi, gali panaudoti ir paprasčiausius agurko griežinėlius ar arbatos maišelius.

  file73399480_35